hračky baby

Pripravili sme pre vás 7 produktov v kategórii hračky baby.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 7 z 7 celkom
Baby Kocky písmená 6 ks
So šiestimi farebnými plastovými kockami s písmenami si deti užijú veľa zábavy. Sú perfektnou hračkou pre rozvoj motorických a zrakových schopností a zručností.
3,99 EUR
Detail ponuky
Baby Kocky náučné 3 ks
Farebné náučné kocky so zvukom podporujú motorické a zrakové schopnosti dieťaťa. Výrobok nie je na batérie.
8,49 EUR
Detail ponuky
Baby Sada do vody, 5 ks
Sada 5 rôznofarebných plastových zvieratiek do vody je určená pre tých najmenších. Zažijú pri kúpaní veľa zábavy a spestríiasi svoj čas vo vani alebo vonku v bazéniku.
3,99 EUR
Detail ponuky
-17%
Baby Stavebnica Vlak s číslami, 63 ks
Veselá detská plastová stavebnica obsahuje 62 farebných dielikov. Je určená nielen k stavbe vláčika, môžete stavať aj podľa vlastnej fantázie. Stavebnica navyše rozvíja motoriku a fantáziu.
9,99 EUR
Detail ponuky
Baby Pyramída s kačičkou
Pestrofarebná pyramída s kačičkou je perfektnou hračkou pre tých najmenších. Päť rôzne farebných krúžkov možno skladať na seba. Rozvíja vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a koordináciu rúk. Vho... Viac informácií
3,49 EUR
Detail ponuky
-15%
Baby Hrkálka plyšová s hryzátkom a so zvukom Lev
Plyšová hrkálka so zvukom z Baby kolekcie je určená pre tých najmenších. Po stlačení hrkálky je počuť písknutie. Hryzátko uľaví pri raste zúbkov. S týmto parádnym kúskom dieťatko zažije veľa zábavy a... Viac informácií
5,49 EUR
Detail ponuky
-17%
Baby Hrkálka plyšová s hryzátkom Lev
Veselá plyšová hrkálka lev je určená pre najmenších. Je doplnená hryzátkom, ktoré uľaví deťom pri prerezávaní zúbkov. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu.
4,99 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Baby

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Baby. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore